Search
× Search
Kdo vyhraje bundu Helly Hansen?
Daniel Vodička
/ Kategorie: Zajímavosti, Vende Globe

Kdo vyhraje bundu Helly Hansen?

V tipovací soutěži na vítěze Vendée Globe, kterou jsme uspořádali s Helly Hansen, zbývá poslední krok. Vylosovat výherce bundy AEGIR OCEAN DRY TOP v ceně téměř 27 000 Kč.

Losovačka proběhne dnes odpoledne a vítěze vyhlásíme po 18:00 na Lodních novinách. Zatím si řekneme, kolik jachtařů se soutěže zúčastnilo a kolik bylo správných tipů.

Do soutěže přišlo 379 odpovědí na soutěžní otázku. To je dav velikosti 15 tříd zbraslavské základky na školním výletě na Karlštejn. I s pedagogickým dozorem. To je tolik dětí, že bych s nimi nechtěl jet ze Smíchova vlakem…

Správných odpovědí ale tolik nebylo. Yannicka Bestavena tipovalo 43 z vás. Z nich proběhne odpoledne losovačka první ceny.

Nejvíce z vás tipovalo Borise Herrmanna. 103 tipy na vítěze. Následoval Charlie Dalin s 85 hlasy. Louis Burton získal 69 tipů na první místo. A 51 odpovědí favorizovalo Jeana Le Cama.

Takové byly nejčastější tipy. Do osudí losovačky o první cenu bude dnes vhozeno 43 lístků. Odpoledne uvidíme, kdo bude mít největší štěstí.

2726
Na horu