Daniel Vodička / pátek 18. listopadu 2016 / Kategorie: Zajímavosti Kde je toto místo? Fotograf Pavel Nesvadba nám poslal fotografii, kterou v září přivezl z Chorvatska. Víte, o jaké místo se jedná? Protože není tak těžké toto uhodnout, zkuste také napsat, který ostrov je pod dronem a který je před ním. 5235 Tagy: ChorvatskoNesvadba Související články Ukradený propeler, unavený zloděj na Istrii a smrtelně nebezpečné ohňostroje Ukradený propeler, unavený zloděj na Istrii a smrtelně nebezpečné ohňostroje Rakouské důchodkyni ukradli v Grebaštici propeler z plachetnice. Zloděj se vloupal do domu v Medulinu na Istrii. Byl ale unavený a usnul na divanu. Zábavné hry s pyrotechnikou na svatbách. Jedna žena zraněná těžce, jedna nepřežila. Bouřky, déšť a záplavy v Chorvatsku Bouřky, déšť a záplavy v Chorvatsku Červený meteoalarm pro sever Jadranu, žlutý pro zbytek pobřeží. Bouřky a přívalové deště znepříjemní život jachtařům, ale i domorodým domorodým kmenům.Ač neradi, budou muset odložit práci, sednout si do kafiće a počkat, až to přejde. Prolomené molo v maríně Betina na Murteru Prolomené molo v maríně Betina na Murteru V maríně Betina se prolomilo betonové molo a zmizelo v hlubině. Některé lodě zachránila přetržená záďová lana, jedna jachta se potopila, posádku se podařilo zachránit.
Ukradený propeler, unavený zloděj na Istrii a smrtelně nebezpečné ohňostroje Ukradený propeler, unavený zloděj na Istrii a smrtelně nebezpečné ohňostroje Rakouské důchodkyni ukradli v Grebaštici propeler z plachetnice. Zloděj se vloupal do domu v Medulinu na Istrii. Byl ale unavený a usnul na divanu. Zábavné hry s pyrotechnikou na svatbách. Jedna žena zraněná těžce, jedna nepřežila.
Bouřky, déšť a záplavy v Chorvatsku Bouřky, déšť a záplavy v Chorvatsku Červený meteoalarm pro sever Jadranu, žlutý pro zbytek pobřeží. Bouřky a přívalové deště znepříjemní život jachtařům, ale i domorodým domorodým kmenům.Ač neradi, budou muset odložit práci, sednout si do kafiće a počkat, až to přejde.
Prolomené molo v maríně Betina na Murteru Prolomené molo v maríně Betina na Murteru V maríně Betina se prolomilo betonové molo a zmizelo v hlubině. Některé lodě zachránila přetržená záďová lana, jedna jachta se potopila, posádku se podařilo zachránit.