Search
× Search
Každý jednou zemře. A někdo už teď!
Daniel Vodička
/ Kategorie: Zajímavosti

Každý jednou zemře. A někdo už teď!

Roznemohli se nám bohatí občané Ruska. V posledních měsících opadávají jako listí na podzim. Teď to byl ředitel loděnice vyrábějící ponorky pro ruskou armádu Alexander Buzakov. V sobotu náhle a bez vysvětlení odešel do věčných lovišť.

11 let vedl Admiralitní loděnici vyrábějící ponorky na dieselový pohon, které jsou schopny nést rakety Kalibr. Rakety používané v současné válce k destrukci Ukrajiny. Alexander Buzakov odešel náhle ve věku 66 let. Podle ruských zdrojů „předčasně a tragicky“. Co to přesně znamená, nebylo upřesněno. Zřejmě se ale dopustil nějaké tragické chyby při komunikací s vrchností, nebo byl v podezření, že by se takové chyby mohl dopustit. Podobní lidé za vlády Vladimíra Putina umírají předčasně. Často omylem vypadávají z oken (zrovna tento týden se do řady vypadávačů přidal ruský politik Pavel Antov, který vylétl z okna hotelu v Indii). Případně se otráví radioaktivním prvkem, či si podříznou hrdlo poté, co nožem rozčtvrtili svoji rodinu. Nebo ztratí rovnováhu na rychle jedoucím motorovém člunu...

Bohatí ruští občané jsou citliví lidé. Pokud se na ně v hotelu špatně podívá uklízečka, již otvírají okno. A přinese-li děcko horší známku z domácího úkolu, vytahují nožík. Tato citlivost je jim vlastní od chvíle, kdy do Kremlu vstoupil Vladimir Vladimirovič.

662
Na horu