Search
× Search
Katamarany Lagoon a motorové jachty Sanlorenzo v Cannes
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet, Zajímavosti

Katamarany Lagoon a motorové jachty Sanlorenzo v Cannes

Po roční výstavní pauze způsobené pandemií Covid, je tu znovu veletrh jachet v Cannes. Atraktivní jachty si můžete na jihu Francie prohlédnout na vodě. Co zajímavého na vás čeká na stáncích Lagoon a Sanlorenzo

Na veletrhu konaném ve dnech 7. – 12.9. 2021 bude vystaveno 600 jachet (z nich 140 světových premiér), bude se zde prezentovat 430 vystavovatelů. Mezi vystavovateli bude na zájemce čekat také Tomáš Kapička, zástupce loděnice Lagoon a motorových jachet Sanlorenzo. 

Největší výrobce katamaranů Lagoon vystavuje v Porto Canto modely: 40, 42, 46, SIXTY5, SEVENTY7 a ve světové premiéře Lagoon 55. 

Loděnice Sanlorenzo předvede v Port Vieux rychlé modely: SL86, SL96A a světové premiéry SL90A a SL120A . Dále to budou semi-displacement modely: SD96 a světová premiéra SD118. K vidění budou ještě cross-overy SX76, SX88, SX112.

Bluegame, druhá značka Sanlorenzo, bude vystavovat ve společném stánku modely BG42 a ve světové premiéře BG72. Dále na veletrhu budou cross-overy BGX60 a BGX70. 

Návštěvníci, kteří si u Altumare rezevují termín prohlídky stánku Lagoon nebo Sanlorenzo dostanou jako pozornost vstupenky zdarma.

Vzhledem ke COVIDU bude platit řada omezení, včetně maximálního počtu lidí na lodi. Vstupenka na konkrétní datum a rezervovaný termín prohlídky, budou pro návštěvníka znamenat jistotu, že se na vybranou jachtu podívá.

Pro vstup na výstaviště je třeba se prokázat evropským COVID pasem. 

2459
Na horu