Search
× Search
Jak jsme startovali internet
Daniel Vodička
/ Kategorie: Zajímavosti

Jak jsme startovali internet

Dnes se nám konečně po dlouhých dnech rozjel web. Příčina nefunkce zůstává tak trochu skrytá někde mezi naším systémem, serverem, na kterém jsme hostovali a světem nadpřirozena. Dnes jsme hostující službu změnili a doufáme, že už se nikdy nic podobného nestane. Tato chyba se nám stane maximálně dvakrát za 16 let.

Při této příležitosti bych vás ale ještě chvíli rád požádal o shovívavost. Stále se nacházím v nemocnici, kde sice nemám nic na práci, kromě srůstání, ale na druhou stranu je práce v leže na špitální betli náročná. Při srůstání. Jak jistě někteří z vás vědí.

Nakonec si nemohu odpustit poděkování čtenářům, kteří jste nám zůstali věrní, a navíc vyjádřili ve chvíli, která byla v některých fázích nekonečně dlouhá, svoji podporu. Mohu si samozřejmě odpustit kecy o tom, jak dlouhé jsou nemocniční noci na lůžku atd a také to udělám.

Ve stavu, ve kterém jsem byl, bych nemohl neodpustit všem nedočkavcům kteří by měli potřebu vše se mnou řešit ihned, ale nikdo takový se mezi vámi nenašel. Tak snad jen ten magistrát, který trvá na zaplacení pokuty za špatné stání. Na stav přestupitele ohledy nebraje...

A nakonec je tu ještě jedna věc, kterou bych si rád naopak neodpustil. A to je poděkování asistence Janě Šustrové, která naprosto brilantně vyřešila vše potřebné, rozhodovala, řídila a nezatahovala mě do běhu Lodních novin, navzdory fatálnímu selhání našeho webu a méně fatálnímu selhání zdraví.

Na závěr přidávám jednu písničku, která i srůstání dokáže posunout hodně vysoko na programu žití.

Poznámka na závěr

Ještě bojujeme s certifikáty na mobilní verzi a prodej kurzů. To se však rychle vyřeší.

Image

393
Na horu