Search
× Search
FOR BOAT: jediný veletrh vodních sportů v ČR
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet

FOR BOAT: jediný veletrh vodních sportů v ČR

Není tajemstvím, že Češi jsou jedni z největších milovníků vody. Taková koncentrace surfařů, mořeplavců a jachtařů v zemi, která není obehnána mořem, je výjimečná. Pokud si ani vy neumíte představit léto bez vody, pak si nenechte ujít třetí ročník výstavy lodí a vodních sportů FOR BOAT. Čekají na vás tři haly nabité motorovými čluny, plachetnicemi, jachtami, skútry nebo surfy. V jedné hale najdete obří bazén, kde si budete moci vyzkoušet oblíbené vodní sporty. Program bude připraven i pro děti, ty si vyzkouší třeba jízdu na dětských plachetnicích. To vše od 8. do 10. března 2019 v PVA EXPO PRAHA.

Letňanské výstaviště nabídne všem milovníkům vodních sportů kompletní přehlídku od oblečení a doplňků pro vodní sporty přes motorové čluny, lodě, plachetnice a vodní skútry až po luxusní jachty. K vidění bude pestrá nabídka firem Marine, Česká lodní doprava, Wavy boats, Dock Marine, Ral vodní skútry, Yamaha Motor a mnohých dalších.

V Hale 6 bude i letos umístěn obří bazén, kde si návštěvníci budou moci vyzkoušet oblíbené vodní sporty pod odborným dohledem. Láká vás oblíbený paddleboarding, ale zatím jste neměli odvahu jej zkusit? Pak je ideální čas to změnit! K vidění bude i jóga na paddleboardu. Spoustu zábavy si užijí i děti – připraveny pro ně jsou lodě pro malý jachting, ve kterých se mohou projet. O své zkušenosti a zážitky se podělí Vodní záchranná služba, která i letos přiveze záchranářskou loď a auto, do kterých bude možnost nahlédnout.

Chcete-li na veletrhu koupit loď, porozhlédnout se můžete i v oblíbeném bazaru lodí. Loď zde můžete nejen koupit, ale také nabídnout k prodeji.

I v letošním roce doplní dvojici veletrhů FOR CARAVAN a FOR BOAT cestovatelský festival Kolem světa. Ve čtyřech přednáškových sálech se během víkendu 9. a 10. března představí téměř 50 cestovatelů, dobrodruhů, fotografů, digitálních nomádů či poutníků. Vystoupí například Marek Balicki, záchranář, který během své roční cesty kolem světa postavil na Filipínách loď a objel s ní několik filipínských ostrovů. Program obohatí i umělecká vystoupení tanečníků z několika zemí světa a na své si přijdou také vaše chuťové pohárky. Během víkendu budete moci ochutnat speciality orientálních i exotických kuchyní.

Za jedno vstupné můžete navštívit i veletrh FOR CARAVAN.

Vstupné: 200 Kč na místě, 165 Kč v předprodeji na www.forboat.cz.

 

Komerční prezentace

3654
Na horu