Search
× Search
For Boat_2024_TOP
Elegantní silák Sea Ray SLX 280 Outboard
Jan Koukal
/ Kategorie: Motorové jachty

Elegantní silák Sea Ray SLX 280 Outboard

Prémiová řada motorových jachet SLX americké loděnice Sea Ray má nový přírůstek. Jachta SLX 280 Outboard vyniká kombinací mohutného výkonu, notné dávky luxusu a praktických řešení.

Podle loděnice Sea Ray má nové plavidlo o délce 31 stop přepracované uspořádání kokpitu pro lepší funkčnost. Změn doznaly i sedačky, které jsou hlubší, a úložný prostor pod podlahou. Kokpit lze rozšířit o chladničku a stolek vybavený indukční nabíječkou, úložným prostorem a držáky nápojů.

Příď ve tvaru U je vybavena sedadly ve stylu lounge a skládacími loketními opěrkami, dalším vybavením je teakový stolek a polstrování, které lze využít pro vytvoření opalovací matrace. Naopak ochranu před sluncem nabízí elektricky ovládaná výsuvná clona Power Tower. Do ní je možné zabudovat reproduktory řady Fusion Signature, případně dokoupit „balíček osvětlení“ s LED RGB-W technologií umožňující změny barvy světla.

„Náš nejnovější model SLX 280 Outboard si zachovává elegantní styl a prémiové funkce, které najdete u modelu 260, ale má více prostoru a další vybavení, které pomáhá jachtařům užít si den na vodě,“ říká prezident společnosti Sea Ray Keith Yunger.

Model SLX 280 Outboard, poháněný dvěma motory Mercury 250 Verado s ovládáním joystickem, je vybaven duálním digitálním ovládacím panelem se standardními 9palcovými dotykovými displeji Simrad, dále technologií Mercury Marine engine data, která zobrazuje údaje o stavu motoru, aktivním ovládáním a sledováním trimu.

128
Na horu