Search
× Search
Dvě volná místa na manévrech v neděli v Praze
Daniel Vodička
/ Kategorie: Technika plavby, Kam jet

Dvě volná místa na manévrech v neděli v Praze

Pro velký zájem jsme přidali ještě jeden kurz přístavních manévrů na neděli. V neděli na kurzu přístavních manévrů v Praze máme dvě volná místa. Vyučujícím je tentokrát instruktor britské RYA a vynikající školitel Vojta Sládeček.

Vojtu mnozí znají z kurzů trimu na Lipně a z kurzu servisu a údržby lodních dieselových motorů. Školení je ideální přípravou pro ty kteří se chystají v blízké době na moře. Po dlouhé zimě si znovu stoupnete za kormidlo, osvěžíte si znalosti a samozřejmě se naučíte i mnoho nového.

Loď dostanete „do ruky“, zbavíte se obav z couvání, zvládnete bezchybně a naprosto kontrolovaně přechod z předního chodu motoru na zadní, dokážete správně couvat v bočním větru, odplout od mola, na které vás tlačí vítr z boku, sami zajedete bokem k molu, vyvážete si loď (opět sami) a zase odplujete. V klidu, vše bez asistence druhých.

Zbavíte se stresu z přístavů svoji plavbu si užijete více a bude klidnější.

Další místa na kurzech přidáme v květnu, v současnosti vypsané termíny jsou plné. A připomínám také užitečné přednášky o zajímavých místech v Chorvatsku. Chystáme třetí opakování dvojice přednášek, první dvě byla vyprodána. 

2295
Na horu