Bouračka Renaultu s rybářskou lodí a policejní ptydepe
Ve Vodici naboural Renault Twingo rybářskou loď v přístavu. Jen pár kroků od tamního policejního velitelství. Četníci jen neradi zvedali svá vánočně unavená těla, aby vyšetřili nezákonné jednání.
Jednoduché. Třicetiletá řidička nezatáhla ruční brzdu a renoltík sjel do přístavu, kde se střetl s čelenem rybářské lodě. Nikomu se nic nestalo, autíčko mokré, na lodi škrábanec v laku.
Tak to můžeme popsat my. Nejsme vázáni žádnými předpisy. Police musí použít seriózní a přesný jazyk:
„K dopravní nehodě došlo, když třicetiletá žena zaparkovala auto se šibenickými poznávacími značkami a vozidlo opustila, aniž by učinila veškerá nezbytná opatření, aby zabránila odjezdu vozidla z místa, kde bylo zanecháno. Poté se auto samovolně rozjelo na betonovém povrchu se sklonem až 5 % přes vozovku ulice Obala Matice Hrvatske, přičemž zadní částí spadlo do moře a narazilo do přístupové plošiny na přídi lodi, jejímž majitelem byl 50letý muž. Při dopravní nehodě nebyl nikdo zraněn a materiální škoda se vyšplhala přibližně na 5 500 eur.“
Třicetiletá žena byla na místě pokutována za porušení zákona o bezpečnosti silničního provozu.
546
Související články
Manuál předavače lodí
Manuál předavače lodí
Při přebírání jachet na začátku charteru se často dožadujete věcí, o kterých si myslíte, že na ně máte nárok. Zbytečně. Borec na druhé straně barikády dokáže vaše ataky odrážet s profesionální dovedností. Podívejte se, jaké jsou jeho zbraně.
Obviněný, ačkoli nevinný
Obviněný, ačkoli nevinný
Chorvaté jsou neústupní. U soudu řeší obvinění z vraždy českého billboardového bosse Antona Fischera alias Cvešpera. Je samozřejmě nevinný a obvinění není pravdivé.
Soud kvůli superjachtě Bayesian. Ve hře je 456 milionů eur
Soud kvůli superjachtě Bayesian. Ve hře je 456 milionů eur
Italská skupina The Italian Sea Group (TISG), pod kterou spadá i Perini Navi, podala u sicilského soudu civilní žalobu v hodnotě 456 milionů eur v souvislosti s tragickým potopením superjachty Bayesian.