Search
× Search
Bavaria SR33 - novinka na příští sezonu
Jan Koukal
/ Kategorie: Motorové jachty

Bavaria SR33 - novinka na příští sezonu

Po modelech SR41 a SR36 představuje Bavaria Yachts o další tři stopy kratší model ze své úspěšné řady SR. Stejně jako u všech motorových jachet výrobce klade důraz na vytvoření prostoru pro život na palubě, čemuž napomáhá promyšlené rozvržení interiéru v podpalubí.

Svým designem loď nezapře příslušnost k řadě SR. Ani zde nechybí spousta chytrých řešení pro pohodlný pobyt na vodě, ať už ve společných prostorách nebo v soukromí. Příď okupuje velkorysá opalovací matrace, pohodlné čalounění se táhne po celé ploše konstrukce. Nechybí držáky na nápoje.

V kokpitu nechybí bar, varná deska, lednice, dřez. Díky flexibilnímu opěradlu lehátka na zádi se tu dá vytvořit místo až pro šest osob. Lehátko splní několik funkcí - je to lehátko, lavice pro stůl v kokpitu či úložný prostor. Také se dá spustit a dát vzniknout plážové terase přímo u vody.

Zpoza kormidelního volantu je výhled téměř bez omezení. Hard top nesou robustní vzpěry z nerezu. Výhled je možné si užívat i ze relaxační části na levoboku.

V podpalubí je dostatek světla i prostoru, čtyři lůžka, kajuta majitele a salon. Během dne poskytuj okna v trupu dostatek světla. A pokud by na palubě zůstávalo víc lidí než lůžek, lze stůl v salonu snížit a vytvořit tak další lůžko na spaní.

Manželská postel o rozměrech 2,00 x 1,60 metru a pohodlná pohovka skýtají majiteli kýžené zázemí a klid. K dispozici je pak i prostorná koupelna se samostatným sprchovým koutem, volně stojícím umyvadlem a elegantním vybavením.

Stejně jako u sesterských lodí řady SR pochází návrh lodi od italského designéra Marca Casaliho a jeho týmu. Motorizaci tvoří páry agregátů Volvo Penta či Mercruiser o výkonu 500/700 hp. Variantou je také jediný motor Volvo Penta o výkonu 380 hp.

Světovou premiéru si loď odbude v lednu 2023 na veletrhu boot v Düsseldorfu.

 

Technické údaje:

Celková délka 11,40 m

Délka trupu 10,89 m

Délka na vodorysce 9,71 m

Šířka 3,46 m

Ponor 0.86 m

 

262
Na horu