showTop
× Search
Mlha vás může zaskočit
Daniel Vodička

Mlha vás může zaskočit

Bojíte se mlhy na moři? Nebojíte? Mlhy se nebojí jen ten, kdo jí na moři nezažil. Jsou místa, kde je mlha častá, ale i v místech, kde je jen raritou, vás může dostat.

Francouzská Riviéra nepatří k místům proslulým svojí mlhou. Není to Londýn. Včera byl navíc na Riviéře krásný a slunečný den. Před polednem začala foukat bríza a nic nenasvědčovalo tomu, že by na moři mělo být nebezpečno.

Jasná obloha a slunečný den blíže k pobřeží a pak náhle mlžná stěna. 

Nevysoká mlžná stěna zakrývala ostrovy u Cannes a halila moře do mléka. Z minuty na minutu se tak dostavilo nebezpečí, které by v přístavu nikdo nečekal.


I to je důvod, proč být stále připraven na nejhorší.
Předchozí článek V květnu na Májovku
Další článek 160 kilometrů kontejnerů
Vytisknout
6848

Poslední videa

Závodní jachting

Testy

Čím je jiný Sirius 35 DS

Redaktoři Yachting Mothly zhodnotili, že jde o nejlepší jachtu, jakou kdy testovali. V prosinci se na ní na Baltu projel Dan Přívara. Čím je tato jachta tak jiná, že je nejlepší?

Technika plavby

Co to ksakru dělá?

Máme pro vás jachtařskou hádanku. Protože se říká, že zadarmo ani kuře nehrabe, pro správně tipující máme velice hodnotnou cenu. Tentokrát pro všechny správně tipující!

Vyhledat

Nejbližší události

«březen 2026»
poútstčtsone
2324252627281
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Na horu