showTop
× Search
Zpráva od Milana Koláčka
Daniel Vodička
/ Kategorie: Ostatní regaty

Zpráva od Milana Koláčka

Dnes ve tři ráno točilo duo Giancarlo Pedote a Milan Koláček Fastnet. Nyní to mají 90 mil do cíle. Od Fastnetu letí s plným prádlem, loď je stále ve vzduchu, rychlost občas dosahovala 35 uzlů.

Je škoda okamžiků před Fastnetem, kdy italsko-český pár ztratil a propadl se o několik míst. Je otázkou, co je za touto ztrátou. Že by technická závada? Na tuto informaci si budeme muset počkat. Co ale víme, je, že od Fastnetu to jede. Na stěžni je vše, co je k dispozici. Stále je vpředu vytažena J2 a k ní se přidává jedna z dalších předních plachet, které jsou na rofoku vytaženy na čelenu.

Do cíle je to 90 mil…

Polohu najdete zde.

 

Předchozí článek První v cíli s rekordem
Další článek Boris, Tratinska, Žirje, je odsouzený šizuňk
Vytisknout
1563

Poslední videa

Závodní jachting

Testy

Čím je jiný Sirius 35 DS

Redaktoři Yachting Mothly zhodnotili, že jde o nejlepší jachtu, jakou kdy testovali. V prosinci se na ní na Baltu projel Dan Přívara. Čím je tato jachta tak jiná, že je nejlepší?

Technika plavby

Co to ksakru dělá?

Máme pro vás jachtařskou hádanku. Protože se říká, že zadarmo ani kuře nehrabe, pro správně tipující máme velice hodnotnou cenu. Tentokrát pro všechny správně tipující!

Vyhledat

Nejbližší události

«březen 2026»
poútstčtsone
2324252627281
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Na horu