Když musíš, tak musíš
Když miluješ divočení na vodním skútru, tak tě nemůžou zastavit předpisy, pravidla, policejní hlídka, a nakonec ani mastná pokuta. Svoji nepoddajnost prokazuje polský borec na Hvaru v zátoce Pokrivenik. Včera i dnes.
Polský divočák se proháněl na vodním skútru v zátoce Pokrivenik na Hvaru tak dlouho, až okolní milovníci vody a slunce poslali avízo na kapitanát do Makarské. Úřední autorita obratem vyslala na místo omajákované plavidlo RH 2 ST. Borec na skútru zaujatý divadlem, které sám předváděl, si nevšiml blížícího se pokutového bloku a jeho divoké kreace byly oceněny na místě částkou 6100 HRK. To už je sumička, která kdekoho zastaví v rozletu.
Ne tak polského junáka. Podle svědků dnes nasedl na skútr znovu a ukazuje plebsu na březích, že pravého milovníka vodních sportů nezastaví ani tyranie pokut a zákazů.
Jen pro informaci těch, kteří si myslí, že našinec by něco takového nedokázal, chci upozornit, že z osmi včerejších pokut za rychlost (plavbu ve skluzu ve vzdálenosti menší než 300 m od pobřeží) v rajónu zadarského kapitanátu si tři odvezli naši milovníci motorových člunů a vodních skútrů.
4410
Související články
Tragická nehoda ve Splitských vratech, na závěry je příliš brzy
Tragická nehoda ve Splitských vratech, na závěry je příliš brzy
U Splitských vrat došlo k tragické srážce charterové jachty s českou posádkou a katamaránu Krilo Eclipse. Čtyři lidé nehodu nepřežili. V tuto chvíli je ale předčasné určovat viníka. Rozhodující budou záznamy, přesné místo nehody, kurzy obou lodí a posouzení podle pravidel COLREG.
Co se stalo v maríně Kaštela?
Co se stalo v maríně Kaštela?
Včera jsme zprostředkovali video nehody jachty Salona 46 v maríně Kaštela. O příčinách nehody jsme spekulovali. Nyní zde máme popis nehody od skippera jachty.
Tragická nehoda v Pule, mrtvý a těžce zraněný
Tragická nehoda v Pule, mrtvý a těžce zraněný
Na výjezdu z pulského přístavu došlo včera ráno k tragické nehodě. Na vlnolamu byl nalezen těžce zraněný a v potopeném člunu mrtvý muž.