Zpráva pro účastníky kurzů Lodních novin
Viry útočí ze všech směrů! Díky tomu, že vláda pod vedením všudypřítomného dodavatele roušek nás neúnavně chrání před jejich ataky, můžeme s chladnou hlavou řešit nepříjemnosti, které se na nás hrnou. Jednou z nich jsou termíny vypsaných kurzů, které se rychle blíží.
Za stávající situace jsme se rozhodli pro následující řešení.
Kurzy pořádané v zahraničí
U kurzů pořádaných v zahraničí zajišťujeme náhradní termíny jachet ve spolupráci s charterovými společnostmi. Chceme dát na výběr mezi volbou nového termínu kurzu, nebo vrácením zaplacené částky. Všechny klienty budeme oslovovat mailem a nabídneme konkrétní možnosti řešení. Zatímco u kurzu s Milanem Koláčkem na Pogo 12,50 se pokusíme nabídnout nějaký atraktivní zářijový termín, u kurzů na katamaránech by to byl spíše termín jarní, abyste byli připraveni na další sezónu. Co se týče kurzů na jednotrupých jachtách v Chorvatsku, tam ještě zvažujeme řešení.
Kurzy přístavních manévrů v Praze
Za stávající situace nejsme schopni říci, kdy bude možné s kurzy v Praze na Vltavě začít. Nevíme to my, nevíte to vy a o vládě ani nemluvě. A nejhorším nepřítelem je nejistota. Proto jsme se rozhodli nenapínat ty z vás, kteří mají objednané první pražské kurzy. Po dlouhém a náročném jednání od 05:00 dnes ráno (na vládě se začíná v šest, chtěli jsme být lepší) jsme se rozhodli zrušit kurzy konané do 10 dubna. Všechny účastníky kurzů vyrozumíme mailem a nabídneme dvě možnosti řešení. Budete si moci vybrat mezi vrácením kurzovného a poukazem na pražský kurz s možností svobodné volby termínu z vypsaných možností. Na technickém řešení této volby pracujeme.
Pokud by krizová situace trvala i nadále, budete kurzy rušit v dostatečném předstihu, abyste měli čas se se situací vyrovnat.
Pokud by vám ani jedno z nabídnutých řešení nevyhovovalo, kontaktujte nás a pokusíme se najít individuální řešení (pokud to bude možné).
4075
Související články
Srovnání Class40 a běžné čtyřicítky
Srovnání Class40 a běžné čtyřicítky
Závodní jachty Class40 umí 25 uzlů. Kdo by to nechtěl... Na běžné čtyřicítce se rozzáří oči kormidelníka štěstím, když na rychloměru problikne desítka. Kde je rozdíl?
Milan Koláček už má palubu…
Milan Koláček už má palubu…
Paluba nového závodního speciálu Class40 Milana Koláčka byla vytažena z formy. Je velká jak kurt na badminton. Na podzim na ní pojede Milan sólo přes Atlantik.
Chcete plout na závodním speciálu přes Atlantik?
Chcete plout na závodním speciálu přes Atlantik?
Závodní speciál Class40, který dokáže dělat přes 25 uzlů. Je plavba přes oceán na něčem takovém vaším snem? Jste si tím jistí? Na oceánu není možné vystoupit…