Daniel Vodička / středa 11. října 2017 / Kategorie: Zajímavosti, Ostatní regaty Zázrak, že doplula Při 86. ročníku Mrdujské regaty bylo veselo. Jednou z lodí, která to odnesla, je i Stella Polaris. V silné bóře skončila na útesech ostrova Brač a vlny dokonaly dílo zkázy. Přesto se zázrakem podařilo jachtu dotáhnout do Milny a zachránit. Vzhledem k proraženému a rozlámanému trupu na pravoboku, je zázrak to pravé slovo. Jak toto mohlo doplout do bezpečí? Za snímky děkujeme Vojtovi Sládečkovi. 6060 Tagy: nehodaMrdujska regata Související články Používáte černou kouli? Používáte černou kouli? Černá koule označuje loď na kotvě. Už jste ji někdy použili? A víte, že v některých situacích je velmi důležitá? Motorový člun těžce zranil plavkyni Motorový člun těžce zranil plavkyni Na Murteru v Betině 72letý Němec na gumáku s motorem cca 150 metrů od břehu nalétl na 47letou plavkyni a těžce ji zranil. Když dojde nafta za bezvětří Když dojde nafta za bezvětří Co můžete dělat, když vám dojde na plachetnici nafta 300 metrů od břehu a vítr nepřetlačí ani cigaretový kouř stoupající k nebi? Možností, jak takovou lapálii řešit, je více.
Používáte černou kouli? Používáte černou kouli? Černá koule označuje loď na kotvě. Už jste ji někdy použili? A víte, že v některých situacích je velmi důležitá?
Motorový člun těžce zranil plavkyni Motorový člun těžce zranil plavkyni Na Murteru v Betině 72letý Němec na gumáku s motorem cca 150 metrů od břehu nalétl na 47letou plavkyni a těžce ji zranil.
Když dojde nafta za bezvětří Když dojde nafta za bezvětří Co můžete dělat, když vám dojde na plachetnici nafta 300 metrů od břehu a vítr nepřetlačí ani cigaretový kouř stoupající k nebi? Možností, jak takovou lapálii řešit, je více.