Daniel Vodička / pátek 18. listopadu 2016 / Kategorie: Zajímavosti Kde je toto místo? Fotograf Pavel Nesvadba nám poslal fotografii, kterou v září přivezl z Chorvatska. Víte, o jaké místo se jedná? Protože není tak těžké toto uhodnout, zkuste také napsat, který ostrov je pod dronem a který je před ním. 5542 Tagy: ChorvatskoNesvadba Související články Tragická nehoda v Pule, mrtvý a těžce zraněný Tragická nehoda v Pule, mrtvý a těžce zraněný Na výjezdu z pulského přístavu došlo včera ráno k tragické nehodě. Na vlnolamu byl nalezen těžce zraněný a v potopeném člunu mrtvý muž. Motorový člun těžce zranil plavkyni Motorový člun těžce zranil plavkyni Na Murteru v Betině 72letý Němec na gumáku s motorem cca 150 metrů od břehu nalétl na 47letou plavkyni a těžce ji zranil. Po řádění skútru zraněná žena na Koločepu Po řádění skútru zraněná žena na Koločepu V sobotu muž na vodním vlétl mezi zakotvené lodě u břehů ostrova Koločep u Dubrovniku. Jedna žena byla v důsledku toho zraněna.
Tragická nehoda v Pule, mrtvý a těžce zraněný Tragická nehoda v Pule, mrtvý a těžce zraněný Na výjezdu z pulského přístavu došlo včera ráno k tragické nehodě. Na vlnolamu byl nalezen těžce zraněný a v potopeném člunu mrtvý muž.
Motorový člun těžce zranil plavkyni Motorový člun těžce zranil plavkyni Na Murteru v Betině 72letý Němec na gumáku s motorem cca 150 metrů od břehu nalétl na 47letou plavkyni a těžce ji zranil.
Po řádění skútru zraněná žena na Koločepu Po řádění skútru zraněná žena na Koločepu V sobotu muž na vodním vlétl mezi zakotvené lodě u břehů ostrova Koločep u Dubrovniku. Jedna žena byla v důsledku toho zraněna.