Daniel Vodička / pondělí 31. července 2017 / Kategorie: Zajímavosti Práce bez konce Přijdete do práce a čeká na vás překvapení bez konce. Postoupili jste na žebříčku, umíte vše potřebné a můžete pracovat samostatně. V pondělí přijdete do práce, váš šéf vás chytne za loket a řekne vám: „Už můžete pracovat samostatně. Mám pro vás práci.“ Dlouho vás vede rozpadajícím se areálem kdysi slavných gdaňských loděnic. Nakonec zastaví pod přídí 300 metrů dlouhého tankeru. Dá vám krabici se šmirglama a řekne vám: „Obrušte to. Na kov.“ V té chvíli se otočíte čelem ke kolosu za vámi a zatočí se vám hlava. Říká se tomu práce bez konce. Za foto díky Pavlu Nesvadbovi 5053 Tagy: NesvadbaGdaňsk Související články Soutěž o kalendář Sailing 2025 Pavla Nesvadby Soutěž o kalendář Sailing 2025 Pavla Nesvadby Můžete vyhrát krásný, mnohobarevný kalendář od vynikajícího fotografa jachtingu Pavla Nesvadby. Stačí poslat email s jediným jménem. a mít trochu toho štěstíčka. Máte na to čas již jen do dnešní půlnoci. Propršený druhý den šampionátu Propršený druhý den šampionátu Po mokrém, větrném a vlnitém offshoru přišly včera v Gdaňsku na řadu první dvě inshore rozjížďky. Michal Korneszczuk – máme na to, patřit k nejlepším Michal Korneszczuk – máme na to, patřit k nejlepším Vůdčí silou mezi organizátory Mistrovství Evropy ORC v Gdaňsku je Michal Korneszczuk, který je mnoha našim závodním jachtařům velmi dobře známý. Povídali jsme si o šampionátu, jachtingu v Polsku i finančním zabezpečení mistrovství.
Soutěž o kalendář Sailing 2025 Pavla Nesvadby Soutěž o kalendář Sailing 2025 Pavla Nesvadby Můžete vyhrát krásný, mnohobarevný kalendář od vynikajícího fotografa jachtingu Pavla Nesvadby. Stačí poslat email s jediným jménem. a mít trochu toho štěstíčka. Máte na to čas již jen do dnešní půlnoci.
Propršený druhý den šampionátu Propršený druhý den šampionátu Po mokrém, větrném a vlnitém offshoru přišly včera v Gdaňsku na řadu první dvě inshore rozjížďky.
Michal Korneszczuk – máme na to, patřit k nejlepším Michal Korneszczuk – máme na to, patřit k nejlepším Vůdčí silou mezi organizátory Mistrovství Evropy ORC v Gdaňsku je Michal Korneszczuk, který je mnoha našim závodním jachtařům velmi dobře známý. Povídali jsme si o šampionátu, jachtingu v Polsku i finančním zabezpečení mistrovství.