Search
× Search
Morgan a LS Brno na čele
Daniel Vodička

Morgan a LS Brno na čele

Na prvních místech v obou kategoriích se nic od včerejška nezměnilo. Stále vedou Morgan Sailing Team a Lodní sporty Brno.

First 35

Dnes se po beznadějném dopoledni podařilo odjet dva krásné karusely. V prvním z nich zajel výborně tým Hyveco. Před posledním spinakerem ho sice předjel Sea U Sailing, ale tým Hyveco potvrdil, že to se spinakerem umí a jasně zvítězil. Druhý dojel Sea U Sailing a na třetím místě VT project.

Ve druhé rozjížďce oprášil svoji včerejší formu Rodop a s přehledem vyhrál. Za ním doplul Morgan Sailing Team  a třetí dnes výborný Sea U Sailing.

V celkovém pořadí je po dnešním dnu stále na čele Morgan Sailing Team se 13 body. Stejný počet bodů má i druhý Rodop. Na třetím místě je po dnešku Hyveco se 16 body.

Elan E4

První místo mezi Elany již stabilně patří Lodním sportům Brno. Tým vedený Josefem Pavlovským si připsal další dvě vítězství. Ve dnešní první rozjížďce bral stříbro SK Halza a bronz YC Rolling Bottles.

Ve druhé dnešní rozjížďce byl sveden dramatický souboj o druhé místo. Nakonec zvítězil o nos Rolling Bottles a třetí doplul Slim Sailing.

V této kategorii vede s přehledem tým YC Lodní sporty Brno se 7 body. Druhý SK Halza má 20 bodů, a stejně bodů má i na třetím místě Slim Sailing.

Zítra je poslední závodní den. Uvidíme, kolik rozjížděk zítra počasí dovolí a kdo bude slavit další mistrovský titul.

Výsledky najdete zde.

2708
Na horu