Poznáte toto místo?
Poznáte místo na obrázku? Dáme vám několik informací, které vaše tipy upřesní.
Místo se nachází na ostrově. Zátoka je otevřená na severozápad a je příliš hluboká na kotvení. V místě je malý přístav pro několik rybářských lodiček. Z vnější strany přístavu je asi 40 m dlouhé molo, kde je možné se vyvázat. Další cca 9 m dlouhé molo pro boční stání je nedaleko.
Odpověď: Savar na Dugim otoku
4096
Související články
Příprava na bouři v přístavu, 20 rad
Příprava na bouři v přístavu, 20 rad
Ani přístav nemusí být bezpečným útočištěm před bouří. Co vše můžeme udělat proto, abychom nebezpečí minimalizovali? Jak se na příchod bouřlivého počasí připravit?
Meltemi umí nepříjemně překvapit
Meltemi umí nepříjemně překvapit
Silný letní vítr v Egeji dokáže nováčky v oblasti zaskočit. Překvapeni pak jsou především tam, kde se cítí bezpečně, tedy v krytých přístavech a zátokách.
Jak si nenamotat mooring
Jak si nenamotat mooring
Namotání mooringu na propeler se bojí každý začínající jachtař. Jak vyplouvat z maríny, abychom toto nebezpečí eliminovali?