Search
× Search
Ocenění pro Merry Fisher 795 Series 2
Daniel Vodička
/ Kategorie: Motorové jachty

Ocenění pro Merry Fisher 795 Series 2

Motorové čluny Jeanneau Merry Fisher jsou již po mnoho let stálicemi výrobního programu loděnice Jeanneau. Nový model Merry Fisher 795 Series 2 byl nyní nominován evropskými novináři na motorovou loď roku.

Nominace na tyto ceny podléhá doporučení novinářů z předních evropských magazínů Boote (Německo),Boatmag.it (Itálie), Båtmagasinet (Norsko), Marina.ch (Švýcarsko), Motorboot (Nizozemí), Nautica y Yates (Španělsko), Neptune (Francie), Yachtrevue (Rakousko).

Novinka spojuje již klasické tvary motorového člunu určeného na víkendové plavby, s dynamičtěji tvarovanou nástavbou a překvapivě prostorným interiérem.

Nástavba je propojena s kokpitem dveřmi, které umožňují téměř celou stěnu otevřít. Na palubě i v podpalubí je dostatečné množství úložných prostorů. Kuchyně je navzdory velikosti jachty kompletně vybavená na běžné vaření. Interiér je příjemně světlý a pohodlný. Toaleta se sprchou je vybavena dokonce i teplou vodou.

Merry Fisher 795 Series 2 najde své uplatnění nejen při kratších víkendových plavbách na moři, ideální doplněk pro majitele nemovitostí u moře, ale i na našich vodách, které se vzhledem k poslednímu dění stanou mnohem atraktivnější alternativou.

Parametry

Délka

7,19 m

Délka trupu

6,97 m

Šířka

2,82 m

Ponor

0,58 m

Hmotnost (bez motoru)

2153 kg

Nádrže na palivo

280 l

Nádrže na vodu

100 l

Výkon motoru max.

250 HP

Počet lůžek

4

Design

Jeanneau Design/Centkowski & Denert Design

Cena od

34 230 EUR bez DPH

Více informací

www.fasyachting.cz

3282
Tygr_right small_2018
Na horu