Jan Koukal / čtvrtek 25. února 2016 / Kategorie: Ostatní regaty Regata v Bretani s Milanem Koláčkem Chcete se něco naučit od Milana Koláčka? Zúčastnit se regaty na speciálu Figaro? Vyzkoušet si závodní atmosféru v Bretani? Máte možnost se postavit na start regaty Tour du Finisterre a la Voile. Závod se jede kolem západní Bretaně z Port La Foret na jihu, do Roscoffu na severu. Start je 23. a cíl 29. července. Celá trasa je rozdělena do několika jednodenních etap. Cestou se projíždí nebezpečné úžiny se silným přílivovým proudem Raz de Sein a Chenal du Four. Závodu se pravidelně účastní více než 100 startujících. Pořadatelé nezapomínají ani na společenskou část závodu. Každý večer jsou v etapových marínách pořádané koncerty a další doprovodný program. Před regatou je možné se v rámci společného tréninku zúčastnit převozu jachty z Lorientu na start v Port La Foret a po závodu přeplavby z Roscoffu zpět do Lorientu. Délka závodu je celkem 200 mil, spolu s přepravami před a po regatě zájemci uplují s Milanem Koláčkem na palubě jeho závodního Figara nejméně 400 mil. Pokud se zúčastníte i převozu lodi, strávíte na palubě celkem 10 dnů od 21. do 31.července. V posádce mohou být vedle Milana ještě 4 jachtaři. Cena včetně startovného, povinné výbavy a pojištění jachty je 5000 EUR. Pro více informací kontaktujte Milana mailem. www.milankolacek.eu 8085 Tagy: KoláčekFigaro Související články Problém s AIS u mysu Finisterre Problém s AIS u mysu Finisterre Duo Koláček/Brasseur má za sebou druhou noc a také náročný průjezd kolem mysu Finisterre. Našim navíc v oblasti s mimořádným provozem přestalo pracovat AIS. Koláček s Brasseurem na pátem místě Koláček s Brasseurem na pátem místě K důležitému mysu Finisterre zbývá 150 mil a Milan Koláček s Pierrem Brasseurem jsou na 5. místě závodu Les Sables - Horta. Jak jsou na tom Koláček s Brasseurem? Jak jsou na tom Koláček s Brasseurem? Milan Koláček s Pierrem Brasseurem mají za sebou 8 hodin závodu Les Sables – Horta. Podle trackingu plují na 7. místě. Na vedoucí jachtu ztrácí 3,6 míle.
Problém s AIS u mysu Finisterre Problém s AIS u mysu Finisterre Duo Koláček/Brasseur má za sebou druhou noc a také náročný průjezd kolem mysu Finisterre. Našim navíc v oblasti s mimořádným provozem přestalo pracovat AIS.
Koláček s Brasseurem na pátem místě Koláček s Brasseurem na pátem místě K důležitému mysu Finisterre zbývá 150 mil a Milan Koláček s Pierrem Brasseurem jsou na 5. místě závodu Les Sables - Horta.
Jak jsou na tom Koláček s Brasseurem? Jak jsou na tom Koláček s Brasseurem? Milan Koláček s Pierrem Brasseurem mají za sebou 8 hodin závodu Les Sables – Horta. Podle trackingu plují na 7. místě. Na vedoucí jachtu ztrácí 3,6 míle.