Slovník
× Search

Sun Fast 3600 vyhlášena IRC lodí roku

Sun Fast 3600 vyhlášena IRC lodí roku
Sun Fast 3600 vyhlášena IRC lodí roku
Loděnice Jeanneau má kromě turistické řady jachet v nabídce i zajímavé racer cruisery. Jde o řadu Sun Fast. Sun Fast 3600 získala na konci roku ocenění IRC Boat of the Year. Tato cena jí byla udělena organizací Union Nationaile pour la Course au Large. Organizace sestavuje porotu složenou z žurnalistů z odborných časopisů Couse au Large, Voiles et Voiliers, Voile Magazine, Seahorse Magazine. Porota se rozhodla francouzskou jachtu ocenit především díky mnoha vítězstvím, které v sezóně získala. Šlo o výborné výsledky při Porquerolles Race Week, Giraglia Rolex Cup, či Championnat Méditerranée Equipage. Jde o jachtu, která se vedle kratších regat hodí i pro závody přes oceán, stejně pro plné posádky i sólové plavby. I když je loď...

Už jste viděli TF-10?

10 metrů dlouhý trimaran s foily je dílem designérů Morelli & Melvin. Bude skládací, snadno přepravitelný a ovladatelný i pro neprofesionální jachtaře.

Slušnej náklad

Kapitán lodi Teal asi neměl z můstku moc dobrý výhled, když vezl do přístavu Savannah čtyři nové jeřáby na vykládku a nakládku kontejnerů. Pod most by se s nákladem asi také nevešel. 
Poslední
Na horu