Přístavní manévry červená
× Search

Zítra Vendée Globe v Bratislavě

Zítra Vendée Globe v Bratislavě
Zítra Vendée Globe v Bratislavě
Zítra od 1600 bude přednáška o Vendée Globe v Bratislavě v Yachteru. Pokud vás tedy závod zajímá a chcete o něm vědět více, přijďte. Zítra budou Lodní noviny na výletě a podělí se s vámi o to nejzajímavější z historie a současnosti sólového nonstop závodu kolem světa Vendée Globe.  Máte se nač těšit. Víte třeba, jak je možné plout 2000 mil bez kýlu a dojet na čtvrtém místě? Víte, že je možné nastartovat lodní motor, ačkoli máte baterie prázdné? No a nebo toto – víte, že je možné přežít 5 dnů v překlopené závodní jachtě? Pokud vás to zajímá, neváhejte, zavolejte do Yachteru a rezervujte si místo. Zdá se, že se nám to dost plní.

Přesnost náměrů

Pojďme se vrátit ke starým navigačním metodám, tedy k náměrům. Stále se najdou tací, pro které to je zábava. Víte, kde jste,...

Bente 24

Moderní jachta, ve které se vyspíte a najíte, je dostatečně rychlá, aby byla zábavná, ze rozumnou cenu a se skvělým rodokmenem?

Ocean Warrior

Společnost Sea Shepherd bojuje za záchranu velryb. Nyní má k dispozici novou zbraň, která japonským velrybářům zatopí. Jmenuje se Ocean Warrior.
Poslední
Na horu