Search
× Search
Tipovačka na vítěze Velikonočky
Daniel Vodička
/ Kategorie: Samostatné články

Tipovačka na vítěze Velikonočky

Máme pro vás parádní ceny od Helly Hansen. Stačí, pokud trefíte vítěze Velikonoční regaty 2019 (a budete mít kliku při losovačce). Pro vítěze máme připravenu bundu HP Racing Midlayer Jacket.

Ve spolupráci s Helly Hansen a organizátorem Velikonoční regaty, kterou je firma Akita Yacht, jsme připravili soutěž o parádní ceny. Od vás potřebujeme jen jediné. Číslo jachty podle startovní listiny, která vyhraje Velikonoční regatu 2019. Odpovědní formulář najdete níže pod článkem. K odeslání formuláře je nutné vyplnit jméno a příjmení, mailovou adresu, odpověď na otázku a zaškrtnout souhlas s podmínkami.

Pokud vás vítěze uhodne více, bude se losovat jediný vítěz. Komu bude přát štěstí, získá bundu HP Racing Midlayer Jacket.

Vylosováni budou ještě další dva úspěšní tipovači. Pro druhého vylosovaného budeme mít Hellypack Bag a třetí vylosovaný se může těšit na červenobílý HH Racing Bag.

 

Stručná pravidla soutěže

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Každý soutěžící se může zúčastnit jen jedním tipem. Hrát mohou jen starší 18 let. Soutěžit nesmí účastníci Velikonoční regaty, její organizátoři a rozhodčí, ani my z Lodních novin. Tipovat můžete od okamžiku vyhlášení soutěže do neděle  7. dubna do 10:00. Nebo jinak, možnost zaslání tipu na vítěze končí před startem první etapy závodu.

Pokusí-li se někdo tipovat vícekrát a tím získat neoprávněnou výhodu, bude nemilosrdně ze soutěže vyřazen. Bude-li zjištěno, že se někdo snaží tak nějak fotbalově (za peníze) ovlivnit výsledek závodu ve svůj prospěch, taktéž bude ze soutěže vyloučen.

Vítěz soutěže bude vylosován na vyhlášení Velikonoční regaty a zveřejněn na Lodních novinách bude 15. dubna.

Účast v soutěži znamená, že získáme vaše kontaktní údaje, protože jinak bychom nevěděli, kdo vyhrál a nemohli bychom mu zaslat cenu. Účastí v soutěži s tímto souhlasíte. Vaše kontaktní údaje se ocitnou v naší databázi a tam budou pod zámkem. Nikomu je nepředáme a maximálně je použijeme na zasílání našeho informačního newsletteru.

Budete-li vám toto proti mysli, dejte nám vědět a my vaše údaje smažeme (stručná verze pravidel GDPR).

Pořadatelem soutěže je společnost Lodní noviny, s.r.o., ve spolupráci s Akita Yacht a Helly Hansen.

64049
Na horu